Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Články

Kvalitně zpracované účetnictví je jedním ze základů úspěšného podnikání. Správně vedená účetní agenda je nezbytná při vyjednávání o podmínkách spolupráce s věřiteli. Čísla nás baví, tak proč toho nevyužít?
23.10.2017
Poslanci odhlasovali daňový balíček, který přináší změny do účetnictví pro firmy a podnikatele. I když měly změny platit původně už od počátku roku a později od 1. dubna 2017, díky projednávání pozměňovacích návrhů Senátu byl zákon schválen v původním znění až později. 
11.05.2017
Od roku 2016 se na české podnikatele připravuje řada dalších novinek z oblasti DPH. Mezi ty nejdiskutovanější jistě patří záměr zavedení elektronické evidence tržeb. Elektronická evidence vyvolává v současné době emoce nejen mezi podnikateli, ale také v řadách vlády.
21.12.2015
Podnikání se v České republice stává v posledních letech stále obtížnější. Čeští podnikatelé pociťují neúměrnou administrativní zátěž nutnou pro chod svých podniků, jsou nuceni akceptovat stále se měnící legislativní prostředí na trhu včetně daňových novinek, které jim ve většině případů nehrají do karet.
04.11.2015

Kontaktujte nás, připravíme pro Vás nezávaznou nabídku ZDARMA.

Monika Ondřejová
obchodní referent
Telefon:
725 593 168
E-mail:
Obrázkové CAPTCHA

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odpověď vám bude zaslána do 2 pracovních dnů.