Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Transformace podnikání a spolupráce v oblasti vedení účetnictví.

28.06.2018

Spolupráce s panem Braborcem, nynějším majitelem společnosti ZEBRA Q s.r.o., začala transformací podnikání z fyzické osoby podnikající do společnosti s ručením omezeným. Oborem podnikání je montáž žaluzií, rolet, markýz a další stínící techniky pro domy, byty a chalupy.

Tato transformace byla důležitým krokem pro zajištění vhodného provozní financování pro otevření nové prodejny v Pardubicích a pro další rozvoj.
Společnosti ZEBRA Q s.r.o. vedeme kompletní účetnictví. Jednou měsíčně se společně scházíme a konzultujeme finanční výkazy společnosti.

Výhody spolupráce viděl i jednatel společnosti ZEBRA Q s.r.o.,
pan Zdeněk Braborec:

„S panem Klazarem z MK accounting s.r.o. jsem se setkal před několika lety a zaujalo mě, čím se jeho společnosti zabývají. V hlavě jsem již delší dobu plánoval transformaci svého podnikání.
Nikdy jsem neměl rád papírování a obíhání úřadů, takže jsem věděl, že celý proces transformace podnikání budu muset někomu zadat. Oslovil jsem tedy MK accounting s.r.o.
S odstupem času to vnímám jako správné rozhodnutí.

Jako bonus jsem získal provozní financování za bezkonkurenčních podmínek, bez kterého bych si nemohl dovolit přechod z živnostníka na společnost se všemi souvisejícími výdaji.
Musel jsem zařídit pobočku, vybavit ji vzorky stínící techniky a najmout svého prvního zaměstnance.
Nyní jsem blíže svému snu vybudovat úspěšnou rodinnou firmu.

S lidmi z MK accounting s.r.o. se pravidelně scházím jednou měsíčně.
Je mi srozumitelnou formou vysvětlen pro mne jinak nepochopitelný sumář čísel a výkazů. Krátce pohovoříme o budoucích plánech a směřování společnosti. Je dobré si jednou za čas s někým promluvit o tom, co nosím v hlavě a co mám v plánu se svou firmou.“

Celkově na mě spolupráce působí velmi dobrým dojmem.
Tým z MK accounting s.r.o. se vždy snaží najít to nejlepší řešení pro mě a mou firmu.
Služby jsou o něco dražší, než jsem původně očekával. Na druhou starnu oceňuji provozní a daňové úspory, které mi pomohli uplatnit. Očividně ví, jak to chodí.“

Slova jednatele společnosti MK accounting s.r.o.,
pana Martina Klazara:

„Spolupráce se společností ZEBRA Q s.r.o. začala transformací podnikání z fyzické osoby podnikající na společnost. Pana Braborce jsme celým procesem transformace provedli, založili novou společnost a nastavili nové účetní osnovy. Důležitým bodem spolupráce bylo i zajištění provozního financování na otevření nové prodejny, která souvisela s rozvojem podnikání společnosti ZEBRA Q s.r.o.

Při pravidelných měsíčních setkáních společně konzultujeme nejen účetnictví, ale i podnikatelské kroky a plány klienta.“
 

Pomoc při transformaci podnikání. Vedení účetnictví pro nově založené společnosti.

Vy rozumíte svému podnikání, my ohlídáme Vaše čísla!
 

POJĎME SJEDNAT SCHŮZKU